Blue Flower

Otwarta Grupa Warsztatowo-Wspierająca

JO-JO 

Cel?

Otwarta Grupa Warsztatowo-Wspierająca skierowana jest do tych z Państwa, którzy zakończyli proces odchudzania i obawiają się wystąpienia efektu jo-jo, bądź też właśnie z tym problemem się borykają.

Celem grupy jest  wsparcie i pomoc  dla Państwa w tym trudnym czasie, gdy brak jest ustalonych reguł żywienia, nie ma już jadłospisu, konkretnych zaleceń i pojawia się zagubienie. W tym okresie  często nie wiemy na co możemy sobie pozwolić, pojawiają się częstsze zachcianki, występuje większe przyzwolenie na żywieniowe grzeszki, bo po czasie rygorystycznej diety coś się nam w końcu należy.

Dlaczego otwarta?

Do grupy można dołączyć w każdym momencie, uczestniczyć we wszystkich spotkaniach lub tylko w wybranych.

Dlaczego warsztatowa?

Spotkania grupy nie sprowadzają się do słuchania nudnego wykładu, a czynnego uczestnictwa i aktywnego zaangażowania. Podczas spotkań wykonujemy eksperymenty, mające na celu znalezienie praktycznych, idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb rozwiązań dla pojawiających się trudności, w oparciu o metody Poznawczo-Behawioralne oraz Mindfulness.

Dlaczego wspierająca?

Prowadzący grupę mają na celu wesprzeć Państwa w trudnym czasie wychodzenia z diety Eksperci  FreeMind Dietetyka, łącząc wiedzę z zakresu dietetyki i psychologii pomagają w trudnościach związanych z odchudzaniem w holistyczny sposób i starają się przekazać Państwu jak najwięcej praktycznej wiedzy i wskazówek. Dzięki grupie można otrzymać wsparcie nie tylko od prowadzącego, lecz także od osób, które znajdują się w podobnej sytuacji. Uczestnicy mogą podzielić się doświadczeniami, opowiedzieć o swoich trudnościach związanych z efektem jo-jo.

Kto prowadzi?

  • dietetycy
  • psychodietetyce
  • psychoterapeuci

 

Tematy?

Moderatorem tematów spotkań są uczestnicy grupy oraz prowadzący. Staramy się aby każde spotkanie było dostosowane do Państwa potrzeb i trudności.

 

Kiedy?

Grupa spotyka się co 2 tygodnie w soboty o godzinie 11.00 oraz w czwartki o godzinie 19.00

Gdzie?

FreeMind CPIiG

Ul. Chmielna 5/7 lok. 16, Warszawa

Tel. 511 332 517

Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.