Blue Flower

Oswajać nieśmiałość - dorośli (fobia społeczna)

|Warszawa  tel: + 48 511 332 517

Brakuje ci umiejętności społecznych lub wiary w samego siebie? Nie umiesz iść sam/ sama do kawiarni, restauracji, pojechać na urlop? Trudno przychodzi Ci nawiązywanie przyjaźni?

Pokonaj swoją nieśmiałość !

Wszyscy chcemy wieść bogatsze, pełniejsze życie. żeby jednak to osiągnąć, musimy być gotowi zaryzykować życie w wolności, chcieć wyrwać się z naszych więzień, zagrać o nowe przyjaźnie, spróbować zaangażować się w romans.

Nie zawsze jest to łatwe. Ale są sposoby, za pomocą których każdy z nas może zbudować swoją pewność siebie, istnieją umiejętności społeczne, których możemy się nauczyć, są konkretne rzeczy, które możemy zrobić, żeby pomóc sobie radzić z otoczeniem. Zacząć trzeba Tu i Teraz, a osobą, która odbędzie wyprawę przez nieśmiałość jesteś Ty!

Głównym celem terapii

jest wykształcenie umiejętności opanowania własnej słabości jaką jest strach. Terapia  przeznaczony jest dla osób, którym trudno jest wchodzić w relacje z innymi, są osobami nieśmiałymi i brak im pewności siebie, odczuwają lęk w różnych sytuacjach życiowych (fobia społeczna).

Spotkania prowadzone są przez psychoterapeutów

  • zajęcia grupowe - pomogą określić i zrozumieć źródła Twojej nieśmiałości (fobii społecznej), pomogą tworzyć nowe relacje społeczne, zmniejszyć lęk i oswajać nieśmiałość.

Czas terapii

Terapia oswajania nieśmiałości w Centrum Warszawy Obejmują 12 spotkań, raz w tygodniu po 2,5 godziny. Maksymalna liczba uczestników w grupie to 10 osób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oswajania nieśmiałości dzieci.

Czytaj więcej:

Pokonać/ oswajać nieśmiałość dzieci i młodzieży (fobia społeczna)