Blue Flower

Dietetyk, Psychodietetyk 

|Warszawa tel: + 48 511 332 517

Dietetyk Psychodietetyk w Warszawie

Profesjonalna pomoc Dietetyka!

Zespół dietetyków FreeMind w Warszawie skupia dyplomowanych specjalistów z zakresu dietoterpii oraz psychodietetyki. Wiedzę zawodową stale uzupełniają pod merytorycznym nadzorem najlepszych specjalistów w kraju, a kompetencje zawodowe pogłębiają pracując w poradniach oraz prowadząc własną działalność w ramach profilaktyki odżywiania.

Zespół dietetyków cechuje holistyczne podejście do zaburzeń odżywiania, co pozwala na kompleksową opiekę nad Państwa trudnościami ze szczególny zwróceniem uwagi na aspekty psychofizyczne.

Nasi specjaliści często występują w roli "eksperta" opracowując artykuły do popularnych czasopism, portali internetowych, udzielają wywiadów w telewizji i radiu,  prowadzą autorskie blog-i.

Cel spotkania

Serdecznie zachęcamy Państwa do spotkań z naszymi specjalistami w zakresie dietetyki/ psychodietetyki, gdyż serdeczna rozmowa z profesjonalistą w kameralnej atmosferze, może w zdecydowany sposób pomóc Państwu w zmaganiach z prawidłowym odżywianiem, a rady i udzielona pomoc będą czynnikiem wspierającym motywację ku zdrowemu trybowi życia i osiąganiu zamierzonych celów.

W naszej ofercie Dietetyka znajdą Państwo m.in.:

Czas trwania sesji dietetycznej

Sesja odbywa się zazwyczaj z częstotliwością jednego 50 minutowego spotkania w miesiącu z dietetykiem FreeMind w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat konsultacji dietetycznych, znajdziecie Państwo w zakładce Dietetyk/konsultacje dietetyczne.

Dietetykę dla kobiet, mężczyzn i dzieci w Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej FreeMind w Warszawie prowadzi: Magdalena Krzyżanowska, Marta Turczyńska