Blue Flower

Dietetyk dla dzieci i młodzieży

|Warszawa tel: + 48 511 332 517

Konsultacje dietetyczne dla dzieci i młodzieży

Dietetyka dla dzieci i młodzieży Warszawa

To wyjątkowa gru pa klientów, gdyż w okresie wzrostu dieta powinna być jak najlepiej zbilansowana, tak by dostarczać odpowiednie ilości składników odżywczych i energii zapewniając prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny naszych pociech każdego dnia. Powracanie do prawidłowych nawyków żywieniowy i osiąganie upragnionej wagi w przypadku dzieci i młodzieży może trwać nieco dłużej, gdyż wymaga spokoju, systematyczności i wpierającego przewodnika Dietetyka/ Psychodietetyka ściśle współpracującego z rodzicami.

Dietetycy/ Psychodietetycy Centrum FreeMind w Warszawie

starają się wspólnie z wyjątkowym klientem ustalić plan żywieniowy dopasowany do preferencji smakowych oraz trybu dnia codziennego (przedszkole, szkoła) a jednocześnie zgodny z zasadami prawidłowego i wartościowego odżywiania. Wspólnie stworzymy rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa i Państw pociech.

Każdego dnia zmagając się z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, niedowagą, chorobami dietozależnymi mogą Państwo doświadczać frustracji, rozczarowań, złości a w konsekwencji zniechęcenia. Niezależnie od tego czy są to pierwsze kroki w stosowaniu dietoterapii, czy też stosowali już Państwo wiele różnych diet/ terapii na własna rękę Dietetycy/ Psychodietetycy Centrum FreeMind w Warszawie dołożą wszelkich starań, aby udzielić Państwu fachowego wsparcia i pomóc możliwie jak najlepiej zadbać o  zdrowie Państwa pociech każdego dnia.

Fakt przeglądania tej zakładki o Diecie, świadczy o Państwa zainteresowaniu tematem dbałości o zdrowie oraz gotowości do podjęcia wyzwania zmiany  sylwetki czy też sposobu odżywiania Państwa dzieci. Pomożemy Państwu w utrzymaniu motywacji do zmiany nawyków żywieniowych, bo najistotniejsze jest, aby zrobić to najlepiej jak to jest możliwe opierając się na holistycznej wiedzy profesjonalistów, odpowiedniej diagnostyce, celach dopasowanych do indywidualnych możliwości.

Czas trwania sesji dietetycznej dla dzieci i młodzieży

Sesja odbywa się zazwyczaj z częstotliwością jednego 50 minutowego spotkania w tygodniu z dietetykiem FreeMind w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat konsultacji dietetycznych, znajdziecie Państwo w zakładce Dietetyk/ konsultacje dietetyczne.

Czytaj więcej:

10-cio tygodniowy program odchudzający

Konsultacja dietetyczna

Dietetyka dla kobiet

Dietetyka dla mężczyzn

Dietoterapia w zaburzeniach odżywiania

Dietoterapia w chorobach dietozależnych