Blue Flower

Dietetyk dla kobiet 

|Warszawa tel: + 48 511 332 517

Konsultacja dietetyczna dla kobiet

Dietetyk kobiet Warszawa

Każdego Dnia, staracie się Panie wyglądać jak najlepiej, ale waga nie zawsze spełnia wasze oczekiwania co może być wynikiem stresu, choroby, ciąży, braku czasu na prawidłowe odżywianie z powodu licznych obowiązków domowych, zawodowych. Dietetycy/ psychodietetycy w Centrum FreeMind w Warszawie to kobiety, które doskonale znają te trudności i rozumieją złożoność sytuacji.

Cel konsultacji dietetycznych

Naszym celem jest, aby każda kobieta czuła się jak najlepiej ze swoją wagą i ciałem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby indywidualne plany dietetyczne były jak najlepiej dopasowane do trybu życia i realnych możliwości zadbania o siebie i osiągnięcia upragnionej sylwetki.

Każdego dnia zmagając się z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, niedowagą, chorobami dietozależnymi mogą Panie doświadczać frustracji, rozczarowań, złości a w konsekwencji zniechęcenia. Niezależnie od tego czy są to Pań pierwsze kroki w stosowaniu dietoterapii, czy też stosowały już Panie wiele różnych diet/ terapii na własna rękę Dietetycy/ Psychodietetycy Centrum FreeMind w Warszawie dołożą wszelkich starań, aby udzielić Paniom fachowego wsparcia i pomóc możliwie jak najlepiej zadbać o siebie i swoje zdrowie każdego dnia.

Fakt przeglądania tej zakładki o Diecie, świadczy o Pań zainteresowaniu tematem dbałości o zdrowie oraz gotowości do podjęcia wyzwania zmiany swojej sylwetki czy też sposobu odżywiania. Pomożemy Paniom w utrzymaniu motywacji do zmiany swoich nawyków żywieniowych, bo najistotniejsze jest, aby zrobić to najlepiej jak to jest możliwe opierając się na holistycznej wiedzy profesjonalistów, odpowiedniej diagnostyce, celach dopasowanych do indywidualnych możliwości.

Czas trwania sesji dietetycznej dla kobiet

Sesja odbywa się zazwyczaj z częstotliwością jednego 50 minutowego spotkania w tygodniu z dietetykiem FreeMind w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat konsultacji dietetycznych, znajdziecie Państwo w zakładce Dietetyk/ konsultacje dietetyczne.

Czytaj więcej:

10-cio tygodniowy program odchudzający

Konsultacja dietetyczna

Dietetyka dla mężczyzn

Dieteyka dla dzieci, młodzieży

Dietoterapia w zaburzeniach odżywiania

Dietoterapia w chorobach dietozależnych