Blue Flower

Dietetyk dla mężczyzn

|Warszawa tel: + 48 511 332 517

Konsultacje dietetyczne dla mężczyzn

Cel spotkania

Większość dnia Panowie spędzają przy biurku, w podróżach służbowych, gdzie wśród licznych obowiązków nie ma czasu na prawidłowe odżywianie, a jedynie na szybkie i sycące (tuczące) przekąski. Dodatkowo po męczącym dniu często nie ma już siły na przygotowanie zbilansowanego posiłku i zadbanie o kondycje fizyczną, a kilogramów z roku na rok przybywa.

Dietetycy/ Psychodietetycy w Centrum FreeMind w Warszawie pomogą Panom w odzyskaniu zadowalającej kondycji fizycznej poprzez odpowiednio dobrany plan dietetyczny, tak aby odchudzanie nie kojarzyło się z głodówkami a z osiąganiem celu, zdobywaniem wiedzy o odpowiednio skomponowanej diecie, doświadczaniu trwałych rezultatów każdego dnia diety oraz dokonywaniem właściwych wyborów.

Sesje indywidualne z psychodietetykiem, dietetykiem pomogą klarownie i konkretnie ustalić najlepsza dla Panów strategie powrotu do upragnionej sylwetki.

Każdego dnia zmagając się z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, niedowagą, chorobami dietozależnymi mogą Panowie doświadczać frustracji, rozczarowań, złości a w konsekwencji zniechęcenia. Niezależnie od tego czy są to Panów pierwsze kroki w stosowaniu dietoterapii, czy tez stosowali już Panowie wiele różnych diet/ terapii na własna rękę Dietetycy/ Psychodietetycy Centrum FreeMind w Warszawie dołożą wszelkich starań, aby udzielić Panom fachowego wsparcia i pomóc możliwie jak najlepiej zadbać o siebie i swoje zdrowie każdego dnia.

Fakt przeglądania tej zakładki o Diecie, świadczy o Panów zainteresowaniu tematem dbałości o zdrowie oraz gotowości do podjęcia wyzwania zmiany swojej sylwetki czy też sposobu odżywiania. Pomożemy Panom w utrzymaniu motywacji do zmiany swoich nawyków żywieniowych, bo najistotniejsze jest, aby zrobić to najlepiej jak to jest możliwe opierając się na holistycznej wiedzy profesjonalistów, odpowiedniej diagnostyce, celach dopasowanych do indywidualnych możliwości.
Szczegółowe informacje na temat konsultacji dietetycznych, znajdziesz w zakładce konsultacje dietetyczne.

Czytaj więcej:

10-cio tygodniowy program odchudzający

Konsultacja dietetyczna

Dietetyka dla kobiet

Dieteyka dla dzieci, młodzieży

Dietoterapia w zaburzeniach odżywiania

Dietoterapia w chorobach dietozależnych