Blue Flower

Konsultacja dietetyczna

|Warszawa  tel: + 48 511 332 517

Spotkanie z dietetykiem/ psychodietetykiem

Konsultacja dietetyczna kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży w Warszawie

Indywidualne, 50 minutowe spotkanie z dyplomowanym dietetykiem/ psychodietetykiem dla każdego, kto chce schudnąć, kto próbował już wielu diet i wrócił do dawnej wagi, kto chce utrzymać szczupłą sylwetkę bądź zmienić sposób odżywiania się. Osobom, które będą podążać według programu opartego na wieloletniej praktyce doświadczonych dietetyków gwarantujemy osiągniecie zamierzonego celu.

Jeżeli po pierwszym spotkaniu uznają Państwo, że warto zainwestować w siebie i swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie na kolejnych spotkaniach dietetycy będą systematycznie określać kolejne etapy procesu odchudzania, dokonywać pomiarów, motywować oraz wzbogacać Państwo o wiedzę z zakresu skutecznych metod utrzymania satysfakcjonującej Państwa sylwetki.

Pierwsza wizyta

Na pierwszym spotkaniu dietetyk/ psychodietetyk (konsultacja dietetyczna) omawia z Państwem oczekiwania co do celu dietoterapii. Diagnozowany jest Państwa styl życia, dotychczasowy sposób żywienia oraz:

  • analiza błędów żywieniowych, dietetycznych,
  • szczegółowy pomiar masy ciała oraz analiza składu ciała,
  • pomiar obwodu (ramienia, brzucha, łydki),
  • określenie docelowej bezpiecznej wagi, jaką można osiągnąć biorąc pod uwagę wiek, rytm życia, stan zdrowia,
  • wstępny plan procesu odchudzania oraz wskazanie działań koniecznych, aby osiągnąć wytyczony cel.

Indywidualnie dopasowana dieta/ program dietetycznego jest gwarancją osiągnięcia zakładanych celów związanych z dietoterapią.

W naszej ofercie Dietetyka znajdą Państwo m.in.:

Zespół dietetyków/ psychodietetyków

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej skupia dyplomowanych specjalistów z zakresu dietoterapii oraz psychodietetyki. Wiedzę zawodową stale uzupełniają pod merytorycznym nadzorem najlepszych specjalistów w kraju, a kompetencje zawodowe pogłębiają pracując w poradniach oraz prowadząc własna działalność w ramach profilaktyki odżywiania.

Zespół dietetyków cechuje holistyczne podejście do zaburzeń odżywiania, co pozwala na kompleksową opiekę nad Państwa trudnościami ze szczególny zwróceniem uwagi na aspekty psychofizyczne. Nasi specjaliści często występują w roli eksperta opracowując artykuły do popularnych czasopism, portali internetowych, prowadząc autorskie blogi.

Serdecznie zachęcamy Państwa do spotkań z naszymi specjalistami w zakresie dietetyki/ psychodietetyki, gdyż serdeczna rozmowa z profesjonalistą w kameralnej atmosferze, może w zdecydowany sposób pomóc Państwu w zmaganiach z prawidłowym odżywianiem, a rady i udzielona pomoc będą czynnikiem wspierającym motywację ku zdrowemu trybowi życia i osiąganiu zamierzonych celów.

Czas trwania konsultacji dietetycznej

Sesja odbywa się zazwyczaj z częstotliwością jednego 50 minutowego spotkania w tygodniu z dietetykiem FreeMind w Warszawie.

 

Czytaj więcej:

10-cio tygodniowy program odchudzający

Dietetyka dla kobiet

Dietetyka dla mężczyzn

Dieteyka dla dzieci, młodzieży

Dietoterapia w zaburzeniach odżywiania

Dietoterapia w chorobach dietozależnych