Małgorzata Reiter - psycholog, psychoterapeuta
Psycholog, psychoterapeuta /
Nurt Poznawczo-Behawioralny
Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe z zakresu Psychologii Transportu, Zarządzania Zasobami Ludzkimi przy ARG. Praca jako psycholog jest dla mnie pasją, a człowiek wielką wartością.
Dbam o to, by osoba, z którą pracuję czuła się rozumiana i szanowana, dlatego ważne są dla mnie przejrzyste zasady, podnoszenie swoich kwalifikacji i regularna superwizja, czyli poddawanie swojej pracy ocenie specjalistów. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Dorosłych w CTPB przy Oxford Cognitive Therapy Centre i oczekuję na egzamin certyfikujący.
Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową przeznaczoną dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Pracuje pod stałą superwizją.Odbyłam kurs Techniki Pogłębionej Relaksacji, Psychiatrii Konsultacyjnej przy CPP, Akademię Twórczych Inspiracji - w pokonywaniu barier edukacyjnych dzieci z dysleksją, ADHD i problemami emocjonalnymi prowadzoną przez Fundację "Flower of Life".
Magdalena Krzyżanowska - dietetyk
Dyplomowany dietetyk posiadający długoletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z Pacjentem (dzieci, osoby dorosłe). Posiada również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup dla osób z zaburzeniami odżywiania (bulimia, zespół kompulsywnego objadania się, zespół nocnego objadania się).
Swoją wiedzę zdobyła podczas studiów na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz na Kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Praktyczną wiedzę na temat żywienia i motywowania Pacjenta do zmiany nawyków żywieniowych zdobyła podczas pracy w prywatnych poradniach dietetycznych oraz w warszawskich placówkach medycznych, w tym w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym (Banacha) oraz Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (Litewska).
Zawodowo bierze czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach, prowadzi warsztaty zdrowego odżywiania dla dzieci i dorosłych oraz występuje jako niezależny ekspert ds. żywienia w programach radiowych i telewizyjnych.
W bezpośredniej pracy z Pacjentem opiera się na dokładnym poznaniu oczekiwań i pragnień Pacjenta oraz zbudowaniu z nim dobrej i konstruktywnej relacji. W życiu prywatnym oraz zawodowym kieruje się zasadą, iż najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.
Na pierwszą wizytę warto zabrać ze sobą:
- 3-dniowy dziennik bieżącego spożycia (plik do pobrania), w który przez trzy kolejne dni będziesz dokładnie notował to co zjadłaś/ zjadłeś,
- ostatnie wyniki badan krwi (termin ważności badań to ostatnie 3 miesiące),
- wykaz obecnie przyjmowanych leków,
- warto przypomnieć sobie historie przebiegu swojej choroby.