Blue Flower

Lęk społeczny, nieśmiałość, trema - dorośli (fobia społeczna)

|Warszawa  tel: + 48 511 332 517

Lęk społeczny, nieśmiałość, trema - dorośli (fobia społeczna) Warszawa"Był taki czas w moim życiu, że bałam sie każdej napotkanej osoby, wychodzenie z domu było wyzwaniem. Mój lęk blokował mnie w każdej sferze życia i choć udawało mi sie przetrwać jakoś każdy dzień to smutek strach i cierpienie było ogromne. Myślałam wtedy, że już zawsze tak będzie"

"W każdej rozmowie z autorytetem w pracy czy na uczelni, brakowało mi odwagi aby sie odezwać, słowa nagle znikały a wszystko co wiedziałem przestawalo być dostepne. Uczucie beznadzieii, bezsensu i wiecznego ogromnego wstydu"

Myślisz lub czujesz podobnie? Brakuje ci umiejętności społecznych lub wiary w samego siebie? Nie umiesz iść sam/ sama do kawiarni, restauracji, pojechać na urlop? Trudno przychodzi Ci nawiązywanie przyjaźni? Doświadczasz paraliżującego stresu w sytuacji prowadzenia prezentacjii lub wystapień publicznych? Masz negatywne myśli o sobie i o swojej przyszłości?

Pomożemy Ci pokonać lęk społeczny, nieśmiałość, tremę!

Od wielu lat w FreeMind CPIiG prowadzimy terapię indywidualną i grupową lęku społecznego, fobii społecznej oraz niesmiałości. Nasze autorskie programy pomogą obniżyć Twój lęk do poziomu w którym sytuacje społeczne stają sie komfortowe i przyjemne a Twoje myśli o sobie samym są przyjazne i inspirujące do podejmowania wyzwań, spełniania swoich marzeń i doświadczania życia bez uczucia dyskomfortu i obawy o to co pomyślą inni. 

Terapia/ autoterapia nie zawsze jest łatwym procesem, ale są sposoby, za pomocą których każdy z nas może zbudować swoją pewność siebie, istnieją umiejętności społeczne, których możemy się nauczyć, są konkretne rzeczy, które możemy zrobić, żeby pomóc sobie radzić z otoczeniem. Zacząć trzeba Tu i Teraz, a osobą, która odbędzie wyprawę przez lek społeczny lub nieśmiałość możesz Ty!

Głównym celem terapii

jest poznanie i zrozumienie źródła lęku społecznego czy niesmiałości oraz wykorzystanie tej wiedzy do zaplanowania i realizowania odpowiednich eksperymentów społecznych. Każde nowe doświadczenie, każda zmiana lękowego sposobu myślenia o sobie, o innych lub o świecie prowadzi do wolności, swobody w relacjach i odwagi w realizowaniu swoich marzeń i pragnień.

Spotkania prowadzone są przez psychoterapeutów

  • zajęcia grupowe - prowadzi Małgorzata Reiter w opraciu o metody poznawczo-behawioralne oraz autorkie programy.

Czas terapii

Terapia grupowa lęku społecznego/ niesmiałości dla dorosłych, obejmują 15 spotkań, raz w tygodniu po 2,5h. Maksymalna liczba uczestników w grupie to 12 osób. Spotkania rozpoczynają sie we wrześniu i w lutym. Minimalna ilość osób w grupie to 4. W celu zapisania/ zakwalifikowania się do grupy terapeutycznej konieczna jest konsultacja psychologiczna. Więcej informacji pod numerem 511 332 517 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Otwarta Grupa Warsztatowa „EKSPERYMENT”