Blue Flower

Otwarta Grupa Warsztatowa „EKSPERYMENT”

|Warszawa tel: + 48 511 332 517

Otwarta Grupa Warsztatowa to bezpieczna przestrzeń dla osób doświadczających lęku społecznego, fobi społecznej, nieśmiałości, tremy:

  • do realizacji eksperymentów społecznych i konfrontacji z lękiem,
  • współdziałania  w grupie i współtworzenia jej dynamiki i poruszanych tematów,
  • testowania swoich możliwości i granic,
  • nauki nowych i redefiniowania starych przekonań o sobie, świecie i innych,
  • rozwoju siebie i inspirowania innych własnymi doświadczeniami.

Serdecznie zapraszamy osoby przeżywające lęk społeczny na każdym jego etapie czy w każdym jego nasileniu - po terapiach, jak i nie mające żadnych doświadczeń terapeutycznych. Każdy z was w dogodnym dla siebie czasie i momencie może współtworzyć  grupę, proponować tematy spotkań czy eksperymentów z zakresu interakcji społecznych. Głównym celem Grupy „Eksperyment” jest budowanie Pewności Siebie oraz Poczucia Bezpieczeństwa w otaczającym nas świecie społecznym.

Nad organizacją grupy i bezpieczną atmosferą spotkań czuwać będą:

  • superwizor grupy: Małgorzata Reiter, doświadczony Fobik :) i terapeutka lęku społecznego w nurcie Poznawczo-Behawioralnym,
  • gospodarz spotkania: KAŻDY CHĘTNY, któremu lęk społeczny nie jest obcy, kto uczestniczył w terapiach własnych grupowych lub indywidualnych lub kto nieustannie od lat rozwija się i pracuje nad sobą i chciałby podzielić się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami „Eksperymentu”.

Termin spotkań: Każda druga środa w miesiącu, godz.19:00 (z uwagi na sytuację pandemii spotkania zostały zawieszone - osoby zainteresowane udziałem uprzejmie proszę o napisanie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Z uwagi na ograniczoną przestrzeń, na każdym ze spotkań nie może być więcej niż 12-stu uczestników. Konieczne jest zatem potwierdzenie swojego zainteresowania udziałem w grupie mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do godz 19.00 w dniu porzedzającym spotkanie.

Koszt: 50 zł/2h.

Pokonać/ oswajać nieśmiałość dorosłych (fobia społeczna)