Blue Flower

Serdecznie zapraszamy na

OTWARTĄ GRUPĘ WSPARCIA „ Syreni Ogród”

(część projektu Syreni Ogród z inicjatywy Małgorzaty Reiter)

 

OGW Syreni Ogród to grupa wsparcia dla Syren i Trytonów.

 

Bezpieczna przystań dla kobiet przed i po Histerektomii oraz mężczyzn przed i po Orchidektomii

Celem spotkań w ramach OGW Syreni Ogród jest niesienie pomocy przyszłym i obecnym Syrenom i Trytonom oraz ich bliskim „śpiewająco” przejść do fazy Syreniego życia, która niesie ze sobą tak wiele zmian biologicznych, psychologicznych wpływających na percepcję rzeczywistości a również kształtujących nowy system wartości, hierarchię potrzeb oraz poszukiwanie akceptacji dla Syreniej Kobiecości i Męskości.

Wspólnie odkryjemy drogowskazy tej nowej rzeczywistości, podzielimy się wiedzą i doświadczeniami, lękami, odwagą, smutkiem i radością, ofiarujemy sobie wzajemne wsparcie, poczucie bezpieczeństwa oraz psychoedukację i edukację zdrowotną.

Serdecznie zapraszam wszystkie obecne i przyszłe Syreny oraz Trytonów.

Moim marzeniem jest aby w dogodnym dla siebie czasie i momencie każdy uczestnik mógł również współtworzyć tą grupę wsparcia, proponować tematy spotkań czy inicjować inne Syrenie aktywności.

 

Nad organizacją i prowadzeniem OGW Syreni Ogród oraz bezpieczną atmosferą spotkań czuwać będzie:

Prowadząca OGW Syreni Ogród: Małgorzata Reiter, Syrena od grudnia 2019, terapeutka.

Miejsce spotkań: ON-LINE

Termin spotkań: info na 511 332 517, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt: 511 332 517, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.